Magazínové sekce
Hlasování
Jak přežíváte zimní období?

 jen tak koukam na netu
 nudim se
 třídim fotky

zobrazit výsledky
Seznam projektů
ce exclusive
UŽITEČNÉ TIPY
V průběhu dalších týdnu se CzechExotics.com začne měnit. Více zde...
Registrujte se na CzechExotics.com ještě dnes. Výhody bezplatné registrace zobrazíte zde...
Staňte se fanouškem a získávejte aktualní informace o změnách Staňte se fanouškem a získávejte aktualní informace o změnách
Navigace
news  
>>  MAGAZ͍N
  
>>  editorial
přidal: Lukáš Krása, publikováno: 06.03.2011

« zpět

Editorial jaro 2011 81. ročník automobilové výstavy v Ženevě byl ve znamení hned několika horkých novinek. Na jednotlivé články o těchto vozech se můžete těšit v brzké době. Naše galerie ze Ženevy jsou k dispozici přímo zde. Číst více...
Ačkoliv tomu počasí zatím moc nepřeje, doufejme, že se garáže se supersporty co nejdříve otevřou a na ulici potkáme více sportovních nebo luxusních aut.

Lamborghini Aventador LP700

V letošním roce nás čeká přepracovaná pravidla a bodování fotografií v sekci CE Spotters, bodovat začneme od 1. dubna 2011 a nejaktivnějším spotterům v této sekci se budeme snažit zajišťovat volný přístup na automobilové akce. Zohledněny budou dosavadní výsledky snažení spotterů v podobě startovních bodů navíc.

Také nás čeká zveřejnění projektu Showroom, na kterém nyní pracujeme a předpokládáme, že ho stihneme spustit na podzim 2011. Pokračujeme i nadále v dříve zmíněných změnách a vyškrtnutávání neaktivních projektů.

Pagani Huayra

Naši fanouškové z Facebooku budou moci sledovat zákulisní fotografie z různých akcí a podobně, tyto fotky budou zveřejňovány pouze na Facebooku a vy se tak budete moci dozvědět, kdo za CzechExotics.com vlastně stojí.


          7841 zobrazení            zobrazit komentáře (0)
Přátelské servery
Vincero Photography profesionální zakázkové focení / CzechFerrari.cz / CzechLamborghini.cz